Нідерландсько-литовська компанія будуватиме сміттєпереробний завод у Львові

22 жовтня 2020 Життя, Львів
Share Button
Європейський банк реконструкції та розвитку погодив генерального підрядника, що будуватиме сміттєпереробний завод на вул. Пластовій, 13 у Львові.

Про це повідомляє zaxid.net.

Переможцем міжнародного тендеру став нідерландсько-литовський консорціум WTT-Axis. Компанія збудувала подібні заводи у кількох європейських країнах, зокрема:

  • у районі Саутварк у Лондоні (Велика Британія), працює з 2012, потужність 87,5 тис. тонн/рік;
  • у м. Джульяно (Італія), працює з 2012, потужність 36 тис. тонн/рік;
  • проектування, будівництво, пуско-налагоджувані роботи та введення в експлуатацію механічного комплексу з сортування побутових відходів у м. Лідс (Велика Британія), 2016 рік, потужність 214 тис. тонн/рік;
  • механіко-біологічний комплекс у Каунасі (Литва) (компанія Axis).

На вул. Пластовій, 13, де будуватимуть завод у Львові, тривають підготовчі роботи та запустили компостувальну станцію для органіки. Як зазначив Андрій Садовий, другий етап робіт, за який відповідає консорціум, мають розпочати до кінця року.

Нагадаємо, що сміттєпереробний завод у Львові планують побудувати заводу біля очисних споруд «Львівводоканалу» на вул. Пластовій, 13. Для вирішення проблеми зі сміттям Львів уже отримав 25 млн євро кредиту від ЄБРР та 10 млн євро ґранту – безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Проект сміттєпереробного заводу пройшов комплексну державну експертизу та отримав позитивний висновок Мінекології. Потужність майбутнього заводу, яка має забезпечити потреби міста — 240 тис. тонн відходів на рік при двозмінній роботі. Завод мають збудувати за два роки.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі