Німеччина призупинила сертифікацію “Північного потоку-2”

16 листопада 2021 Економіка
Share Button
Ілюстративне фото
Відповідне рішення 16 листопада ухвалило Федеральне агентство мереж.

Про це йдеться у заяві на сайті відомства.

Німеччина тимчасово призупинила процедуру сертифікації компанії-оператора російського газопроводу “Північний потік – 2” Nord Stream 2 AG через невідповідність її юридичного оформлення німецькому законодавству.

“Після детального вивчення документів Федеральне агентство мереж дійшло висновку, що сертифікація оператора лінії Nord Stream 2 можлива лише в тому випадку, якщо оператор організований в організаційно-правовій формі відповідно до законодавства Німеччини”, – йдеться у повідомленні.

Як пояснив регулятор, компанія Nord Stream 2 AG, що базується в Цузі, Швейцарія, вирішила не перетворювати наявну компанію, а створити дочірню компанію відповідно до законодавства Німеччини лише для німецької частини лінії газогону.

“Це дочірнє підприємство стане власником та оператором німецької ділянки газопроводу. Сама дочірня компанія у цьому разі має відповідати вимогам Закону про енергетику для незалежного оператора транспортної мережі”, – наголосили в агентстві.

Процес сертифікації буде припинений до того моменту, поки не завершиться передача основних активів та людських ресурсів німецькій дочірній компанії, і регулятор зможе перевірити нові документи.

Нагадаємо, “Північний потік-2” програв суд в Німеччині щодо звільнення від вимог ЄС.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі