Німецька компанія Bosch збудує в Україні завод електроінструментів

23 вересня 2021 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Німецький виробник електроніки Bosch серйозно зацікавлений в будівництві в Україні заводу для виробництва електроінструменту. На сьогодні компанія має завод по відновленню автомобільних стартерів у смт Краковець, Львівської області та сервісний центр у Києві.

Про це представники компанії Bosch заявили під час зустрічі з міністром економіки Олексієм Любченко, передає пресслужба Мінекономіки.

«Україна для нас – цікавий і важливий регіон для інвестування. Є серйозні наміри організувати тут потужності з виробництва електроінструменту», – зазначив під час зустрічі президент групи Bosch в Україні, Росії, Республіці Білорусь, Центральної Азії, Монголії і на Кавказі Штеффан Хоффманн.

За словами Хофффмана, зараз компанія перебуває в процесі дослідження локації для виробництва, проводить аналіз близькості ринків збуту, кваліфікованої робочої сили і розв’язує організаційні питання. Своєю чергою міністр економіки зазначив, що в Україні готовий законодавчий пакет для підтримки стратегічних інвесторів. «Умови – інвестиції понад €20 млн, створення понад 80 робочих місць, зарплата, вища за середню в регіоні. Замість цього ми пропонуємо дуже привабливі умови – податкові пільги, митні преференції при ввезенні обладнання та багато іншого», – зазначив Любченко.

Також він додав, що нещодавно Рада підтримала проєкт закону про індустріальні парки, який також передбачає численні стимули для інвесторів. Зазначається, що представники Bosch на зустрічі також цікавилися інвесткліматом і перспективами для бізнесу.

Група Bosch працює в Україні з 1993 року. У 2016 році в Bosch заявили, що в найближчі три-п’ять років не планують будувати нові заводи в Східному регіоні, зокрема – в Україні. Водночас у червні 2021-го компанія запустила завод з виробництва чіпів в Німеччині, у який вклала $1,2 млрд.

Нагадаємо, що за підсумками 2020 року компанія Bosch в Україні відзвітувала про рекордний обсяг продажів, попри карантин.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі