Нові “Карпати” показали свою форму із емблемою. Фото

15 липня 2021 Львів, Спорт
Share Button
фото Діла
Сьогодні, 15 липня, у Львові відбулась презентація нової форми та емблеми футбольного клубу "Карпати". Генеральний директор клубу Степан Юрчишин та головний тренер команди Андрій Тлумак показали присутнім нову футболку капітана команди Дениса Кожанова.

ГО “Ультрас Карпати” передали емблему новій команді “Карпат”, яка тепер зображена на формі футболістів, пише “Діло”.

“Вчора з фанатами була підписана угода, де право на використання логотипу передається ТОВ ФК Карпати”, – розповів директор з маркетингу Андрій Білоус.

Такі ж футболки матимуть усі члени команди. Згодом до них додадуться логотипи партнерів, оскільки перемовини із деякими спонсорами досі тривають.

Також під час пресконференції розповіли про нову команду. З деякими гравцями ще ведуться перемовини, але більшість складу вже відома. Перед командою стоять амбітні, але цілком реальні завдання: у сезоні 2023/24 стати учасником української Прем’єр-ліги, а вже наступного сезону боротися за право участі в європейських турнірах.

“Ми маємо нових досвідчених гравців, які мають досвід гри і у Прем’єр-лізі і в Першій лізі, тому думаю наші цілі цілком досяжні. Формально зараз з усіма підписано контракти на рік”, – розповів Степан Юрчишин.

Також Степан Юрчишин підтвердив чутки про те, що Олег Смалійчук вів перемовини з клубом та хотів об’єднання двох команд – “Карпат Смалійчука” та нових футболістів.

Нагадаємо, футбольний клуб ”Карпати” створено у 2020 році в рамках реалізації громадської ініціативи з відродження львівських “Карпат”. До відновлення діяльності клубу з чистого аркуша закликали капітани всіх поколінь “Карпат”, ветерани команди, які ще 1963 року брали участь у створенні та становленні клубу.

Спонсором нової команди та одним із ключових акціонерів є бізнесмен Володимир Матковський. Саме Матковський є бенефіціаром «Радехівського цукру» та має вплив на «Західний Буг» – тобто, контролює ці підприємства. Також Матковський є донором «Української Галицької Партії», з якою конфронтує власник «Руху» та противник Олега Смалійчука на чолі «Карпат» Григорій Козловський.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі