Новостворенні районні управління поліції Львівщини очолили Павло Гарасим та Микола Луговий

15 січня 2021 Львів
Share Button
Павло Гарасим та Микола Луговий
Новостворені районні управління поліції Львівщини очолили підполковник поліції Павло Гарасим та полковник поліції Микола Луговий.

Про це повідомляють у поліції Львівщини.

Нових керівників Львівського та Стрийського районних управлінь поліції сьогодні, 15 січня, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський представив керівникам територіальних підрозділів поліції Львівщини, а також головам районних державних адміністрацій та міських рад Львівщини під час відеоселекторної наради.
«Бажаю вам успіхів та наснаги в роботі. Пам’ятайте, що довіра громадян до поліції напряму залежить від того, як ми дбаємо про безпеку людей та дотримання правопорядку», – зазначив Василь Віконський.
До призначення на посаду начальника Львівського районного управління поліції підполковник поліції Павло Гарасим обіймав посаду начальника Шевченківського відділу поліції. Полковник поліції Микола Луговий, перед тим як обійняти посаду начальника Стрийського районного управління поліції, керував Стрийським відділом поліції.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі