Новояворівськ та Новий Розділ готові до старту опалювального сезону

28 вересня 2021 Львів
Share Button
Ілюстративне фото
Сьогодні, 28 вересня, відбулась онлайн нарада із заступником Міністра розвитку громад та територій України Наталією Хоцянівською щодо проблемних питань з підготовки областей до опалювального сезону. Львівщина долучилась онлайн.

Як зазначили в межах наради станом на сьогодні ТЕЦ Новояворівська та Нового Роздолу готові до старту опалювального сезону. Середній показник готовності по містах понад 95%.

Про це повідомили у ЛОДА.

Тариф на послуги з постачання теплової енергії Новояворівськ затвердив ще 1 вересня.

Що ж стосується Нового Роздолу, то на сьогодні міська рада погодила план виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, надання  з послуг постачання теплової енергії та постачанння гарячої води на 2021 рік. А тариф на послуги затвердять на найближчій сесії.

Як інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА загалом 95% об’єктів житлово-комунального господарства області на сьогодні готові до старту опалювального сезону.

Відтак, Львівщина увійде в опалювальний сезон вчасно.

Нагадаємо, у 2019 році у Новому Роздолі та Новояворівську офіційно оголосили надзвичаний стан через ситуацію із опалювальним сезоном. З обласного бюджету виділили черговий транш для запуску опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі.

Також, раніше ситуацію з опалювальним сезоном визнали надзвичайною техногенного характеру.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі