Новий прокурор САП вчетверте закрив справу “Роттердам+”

21 травня 2021, 15:16 Економіка
Share Button
Ілюстративне фото
20 травня новий старший групи прокурорів Денис Демків у справі "Роттердам+" вирішив її закрити вчетверте – Національне антикорупційне бюро оскаржуватиме рішення до керівника прокуратури.

Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

У Бюро заявили, що рішення прокурору Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Демківа “викликає сумніви в його об’єктивності” з низки причин.

Так, воно було ухвалено у позаробочий час, без консультацій із детективами та належного вивчення матеріалів справи: понад 100 томів письмових матеріалів та 350 Гб відеозаписів допитів.

Прокурор також відмовив у заслуховуванні справи в присутності в.о. керівника САП та прокурорів групи. Зазначається, що інший прокурор САП має протилежну позицію щодо долі кримінального провадження. Він здійснює процесуальний контроль в справі з початку його розслідування та готовий представити обвинувачення в суді.

“НАБУ оскаржить рішення про закриття справи “Роттердам+” до в.о. керівника САП”, – підсумували у Бюро.

НагадаємоГенпрокурорка Ірина Венедіктова 5 травня змінила старшого групи прокурорів у кримінальному провадженні “Роттердам+” Віталія Пономаренка, який тричі закривав це провадження.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі