Низка ексчиновників відмовляється виселятися з державних дач “Конча-Заспа”

13 січня 2022
Share Button
Фото: Аспі
У разі виявлення порушення законодавства щодо використання об’єктів державної власності будуть вжиті відповідні заходи реагування.

Як повідомили в РНБО, навесні Кабміну спільно з Державним управлінням справами та правоохоронними органами доручено провести аналіз стану землекористування та володіння, користування майном, що розташоване на території будинку відпочинку “Конча-Заспа” ДУС та комплексу відпочинку “Пуща-Водиця”, передає aspi.

Упродовж 2021 року було розірвано договори із 40 користувачами. Також були розірвані договори і з ексміністеркою охорони здоров’я Раїсою Богатирьовою та колишнім віцепрем’єр-міністром Володимиром Семиноженко. Вони подали позови проти ДУС, і затягують виселення.

“Також не з’їжджають колишній міністр освіти і науки Дмитро Табачник (мешкає його дружина), колишній віцепрем’єр-міністр Іван Васюник, ексміністр вугільної промисловості України Віктор Тополов, дружина ексвіцепрем’єра Геннадія Зубко Людмила Зубко, експрокурор і тесть покійного Кернеса Юрій Гайсинський, колишній керівник Одеського рибгоспу Сергій Юрчик та експомічник нардепа Сергія Драюка Микола Петренко”, – повідомили в РНБО.

У суді перебуває 12 справ ексчиновників та інших мешканців дач, які намагаються довести, що виселяти їх не мали права. Рішення суду на користь колишніх орендарів ще не винесено.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі