«Об’єднані зусилля» розпочалися із десантування британських та українських «крилатих піхотинців»

19 вересня 2020 Життя
Share Button
Фото ДШВ ЗСУ
Сонячного ранку з військового аеродрому Великої Британії піднялися в небо кілька військово-транспортних літаків «C-130 Hercules» Королівських Повітряних Сил.

На борту лайнерів були повітряний десант, важке піхотне озброєння та техніка, повідомляє десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ у Фейсбук.

Через кілька годин у відкриті рампи «C-130 Hercules» почали «виходити» воїни-десантники 16-ї десантно-штурмової бригади Збройних Сил Великої Британії. Й безкрайнє поле над одним із полігонів Миколаївщини вкрилося куполами.

За лічені хвилини до даного району на бойовий курс зайшли літаки Іл-76 та Ан-26. На парашутних платформах були десантовані вантажі й підрозділи Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Увесь цей час висадка британського та українського десанту перебувала під надійним прикриттям винищувачів наших Повітряних Сил…

Так розпочався перший етап навчань “Спільні зусилля” в рамках стратегічного командно-штабного навчання “Об’єднані зусилля – 2020”, за своїм форматом – унікальними. Адже навчання такого формату проводяться вперше. Їхня мета – практичне виконання завдань у багатонаціональному середовищі за стандартами та процедурами НАТО, підвищення рівня взаємосумісності підрозділів Збройних Сил та наших держав–партнерів, десантного братерства.

Десантувавшись зі зброєю та спорядженням, увесь особовий склад швидко висунувся до пунктів збору. На маршрутах висування українські та британські десантники виконували різні завдання, зокрема взяття під контроль важливих районів, об’єктів тощо.

Одним із перших, хто десантувався на українську землю разом зі своїм особовим складом, був командир 16-ї десантно-штурмової бригади ЗС Великої Британії 16 Air Assault Brigade бригадний генерал Джеймс Мартін.
На площадці приземлення його зустрів та привітав з успішним десантуванням підрозділу командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Євген Мойсюк, відзначивши професійні дії десантників.

Зауважимо, що британські та українські «крилаті піхотинці» діяли по бойовому, при чому на цілком незнайомій місцевості. Кожен воїн-десантник, від солдата до генерала десантувався зі зброєю та спорядженням, боєприпасами, десантним рюкзаком з усім необхідним майном.
Після десантування, була швидко та професійно організована оборона майданчика приземлення, налагоджений зв’язок з вищим керівництвом та українським підрозділом ДШВ.
Британські та українські підрозділи у тісній взаємодії вийшли на визначений рубіж, з метою виконання подальшого завдання.

Необхідно відзначити, що у подальшому підрозділи Десантно-штурмових військ ЗС України будуть діяти спільно із військовослужбовцями 16-ї десантно-штурмової бригади Збройних Сил Великої Британії 16 Air Assault Brigade під час планових етапів практичних дій навчань в ускладнених умовах тактичної обстановки.

Gepostet von 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ am Samstag, 19. September 2020

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі