Образив колег: прокурор Тернопільщини звільнився, пропрацювавши 1 день

17 вересня 2020 Життя, Трафунки
Share Button
Фото з відкритих джерел
Прокурор Тернопільської області Петришин звільнився після появи інформації про те, що він влаштовував вечірку на робочому місці та ображав колег.

Про це передає Громадське.

В Офісі Генпрокурора нам сказали, що прокурор звільнився «за власним бажанням». А на запитання, чи пов’язане звільнення з вечіркою, яку він влаштував на робочому місці після призначення, відповіли, що це краще запитати у нього самого.

Ми зв’язалися із Петришиним і уточнили, з чим же пов’язане таке рішення. Він зазначив, що найближчими днями надасть розширений коментар, а поки не хоче відповідати.

15 вересня 2020 року Микола Петришин став новим прокурором Тернопільської області. Одразу ж після призначення він влаштував вечірку з алкоголем на своєму робочому місці та ображав колег.

За словами засновника організації StateWatch Олександра Лєменова, коли Петришин випив, то почав вимагати вірності від підлеглих та орієнтуватися на його особисті вказівки, а не на закон. Тих, хто відмовився це робити, експрокурор начебто грозився “**ати їх, як свиней”.

Сам прокурор сказав, що ніякого пияцтва мне було. 16 вересня засідання дисциплінарної комісії Генпрокуратури вирішило звільнити Петришина. Він сказав, що в нього в кабінеті була комісія з Офісу генпрокурора, яка не зафіксувала “фактів розпиття алкоголю”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі