Обвинувачений у катуванні в “Ізоляції” Бражніков виїхав з України

27 листопада 2021 Життя
Share Button
В’язниця "Ізоляція" у Донецьку
Він попросив притулку у Франції.

Обвинувачений у справі про тортури у в’язниці Ізоляція в окупованому Донецьку Євген Бражніков виїхав з України. Про це повідомив адвокат Віталій Гончаров у письмовому клопотанні, повідомляють “Ґрати”.

Сторона обвинувачення заявила, що їм нічого не відомо про місцезнаходження підозрюваного, оскільки адвокати не надали такої інформації. Ба більше, до кінця не відомо, чи Бражников взагалі виїжджав з України.

“Суддя Сергій Родіонов задовольнив прохання сторони обвинувачення та потерпілих про заміну захисника. Процес перебуває на підготовчій стадії вже півроку. У справі дев’ять потерпілих — колишніх в’язнів Ізоляції”, — йдеться у повідомленні.

Як пише “Радіо Свобода”, Бражнікова у катуваннях полонених за вказівками тодішніх керівників “Ізоляції” звинуватив експолонений Станіслав Асєєв, згодом — ще вісім експолонених. Тоді Служба безпеки почала перевірку та відкрило справу. Асєєв наголошує, що Бражніков нібито співпрацював з терористами задля отримання відповідних привілеїв.

“Його звинувачують у тому, що він був правою рукою цього Куліковського-“Палича”, брав участь у катуваннях і побитті інших в’язнів, зокрема через це міг вільно пересуватися територією “Ізоляції”, мав певні привілеї від адміністрації”, — сказав Асєєв.

Інші в’язні Асєєву розповідали, що Бражніков фактично був частиною цієї адміністрації, хоча мав також карну статтю на тій території.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі