Обвинувачений у розстрілах на Майдані екс-беркутівець намагається поновитися у поліції

26 листопада 2020
Share Button
Фото з відкритих джерел
Колишній беркутівець Олександр Маринченко, обвинувачений у розстрілах на Майдані, через суд намагається поновитися на службі в поліції через нібито незаконне звільнення. Захист Маринченка подав позов про поновлення до Окружного адмінсуду Києва.

«Його звільнили через прогул начебто у зв’язку з тим, що він після 29 грудня не вийшов на роботу. А він після 29 грудня був доправлений під контролем України до лінії розмежування з «Д/ЛНР», — зазначив адвокат ексберкутівців Стефан Решко, передає ua.news.

Стосовно Сергія Тамтури, ще одного обвинуваченого у розстрілах, який також повернувся в Україну після обміну з самопроголошеними республіками. За словами адвоката, Тамтура вже не був тоді поліцейським, він самостійно звільнився з поліції.

«Маринченко був (у поліції — ред.). Його просто відсторонили від посади, але не звільнили. Тому весь час (поки триває розслідування — ред.) він продовжував рахуватися поліцейським», — розповів Решко.

Суд позов зареєстрував, за спрощеним розглядом без виклику та повідомлення сторін. За словами адвоката, сторона захисту та сторона Національної поліції Києва у позові надали свої пояснення у справі. Коли розпочнеться розгляд — поки невідомо, каже адвокат.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі