Одеський завод “Телекарт-Прилад” розпочинає випуск кисневих концентраторів

17 грудня 2020
Share Button
Фото Одеської облдержадміністрації
На Одещині завод «Телекарт-Прилад» отримав сертифікати відповідності Міністерства охорони здоров’я для виробництва кисневих концентраторів. Про це повідомив голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.
Про це повідомляють у Одеській облдержадміністрації.
Одеська розробка отримала назву «БРІЗ-20». Це — електричний пристрій, який дозволяє отримувати кисень за допомогою фільтрації повітря. Потужність приладу – 20 літрів на хвилину, а під’єднати до нього можна від одного до чотирьох пацієнтів. «БРІЗ-20» виробляє кисень з концентрацією 95%, що відповідає міжнародним стандартам. Працювати без зупинки прилад може до 10 діб.
«Вважаю дуже важливим, що саме одеський завод пройшов сертифікацію від Міністерства охорони здоров’я. Наразі «Телекарт-Прилад» — єдине українське підприємство, яке може виробляти концентратори такої потужності та якості. Я переговорив з керівництвом підприємства та запропонував поставити тестові пристрої до наших обласних лікарень. Після випробувань ми плануємо закуповувати продукцію заводу на регулярній основі», — зазначив голова ОДА Сергій Гриневецький.
У перші місяці виробництва завод буде виробляти близько 300-400 штук на місяць. З часом керівництво Телекарт-Прибору планує збільшити цю кількість до 1000-1500 одиниць на місяць.
Довідка.
Ціна одного кисневого концентратора виробництва «Телекарт-Приладу» складає 75 тисяч гривень. На ринку є декілька аналогів, проте вони дорожчі. Американські концентратори коштують близько 130-140 тисяч гривень. Прилади китайського виробництва мають потужність лише 10 літрів на хвилину й коштують близько 40 тисяч гривень.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі