У Львові біля озера на вулиці Стрийській зведуть ресторан. Фото

30 липня 2021 Львів
Share Button
фото: varianty
Сьогодні, 30 липня, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив містобудівні умови та обмеження для будівництва ТзОВ «Віллоу Ярд Р1» закладу громадського харчування зі знесенням існуючої будівлі на вул. Стрийській, 202.

Йдеться про ділянку біля озера площею 0,57 га. Земля є власністю міста, але цієї весни була передана ТзОВ «Віллоу Ярд Р1» в оренду на 5 років за 400 тис грн на рік. Про це повідомляє «Діло».

користувачі ділянки та земель довкола

Зараз тут розташований спортивно-оздоровчий клуб «Формула краси», який підлягає знесенню. До квітня 2021 року право на постійне користування землею мало ТзОВ «АПП Львівське», яке належить синам політиків та підприємців Ярослава і Богдана Дубневичів.

Функціональне призначення земельної ділянки – зона Г-2 – зона центру ділової та громадської забудови. Нова споруда не може перевищувати 8,1 м у висоту та займати більше 26% площі ділянки.

візуалізація проєкту

Засновниками нового орендаря ТзОВ «Віллоу ЯРД Р1» є Шлапак Арсен Романович та АТ «Закритий недеверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Акорд». Акціонерне товариство є засновником ТОВ «Реберня на Стрийській», що належить мережі «!Fest».

Крім того, Арсен Шлапак має стосунок ще до чотирьох компаній. Одна із них причетна до скандального будівництва на вулиці Вороного у центрі Львова.

Тим часом кінцевим бенефіціарним власником АТ «Закритий недеверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Акорд» є Берба Олександр В’ячеславович. Також він має з’вязки ще з сімнадцятьма компаніями, зокрема, ТзОВ «Агенція Європростір». Остання володіє іншою частиною земель довкола озера і будує тут 15-поверховий та 10-поверховий готелі на перехресті Стрийська-Наукова.

По сусідству ТзОВ «Агенція Європростір» розбудує територію фактично навпроти парку «Боднарівка»

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі