Одну з вулиць Гданська перейменують на честь Маріуполя

01 квітня 2022, 06:30
Share Button
Фото з відкритих джерел
У польському Гданську одну з вулиць перейменують на честь Маріуполя і обіцяють допомогти у відбудові міста.

Про це повідомляє у Телеграмі пресслужба Маріупольської міської ради.

“Одну з вулиць Гданська перейменують на честь міста-героя Маріуполь. Пропозицію назвати одну з вулиць Гданська на честь українського міста-героя висунув Вадим Бойченко на XLVIII сесії Ради Гданська. За його словами, така підтримка стане символом того, що Маріуполь знаходиться у серці кожного жителя польського міста та європейця”, – йдеться у повідомленні.

Бойченко розповів про варварські бомбардування, яким російська армія піддає Маріуполь. Також мер подякував за військову підтримку та гуманітарну допомогу з боку польського уряду. І пообіцяв, що після закінчення війни у відбудованому Маріуполі з’явиться вулиця на честь Гданська.

Крім того, міський голова закликав міжнародних партнерів про допомогу у негайній повній евакуації жителів Маріуполя, а також про посилення допомоги з боку європейських держав.

Своєю чергою голова польського міста Олександра Дулькевич підкреслила, що жителі Гданська із захопленням говорили, що Маріуполь став прикладом розвитку, просування демократії та залучення інвестицій.

“Коли я розмовляю з вашими співпрацівниками і питаю, що б ми могли зробити, то чую одну відповідь – допоможіть нам організувати гуманітарні коридори і врятувати людей від геноциду. І як партнерське місто, місто-побратим, місто солідарності ми залишаємося вірними нашим принципам. Вчора у Брюсселі на засіданні Європейської ради регіонів ми ухвалили тверде, однозначне рішення – допомагати гуманітарно біженцям, але й документувати всі факти злочинів проти людства, які відбуваються сьогодні в Україні. Найважливіше – зупинити якнайшвидше війну і зупинити ганебну торгівлю з росією сировиною – нафтою та газом”, – підкреслила Дулькевич.

Мер Гданська додала, що після війни допомагатимуть у відбудові Маріуполя. Адже сьогодні українці стоять на захисті спільних європейських цінностей.

Як писало “Діло”, у Миколаєві вулицю Московську перейменують на Маріупольську.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі