Одразу після Майдану Медведчук отримав безперебійне фінансування – ЗМІ

29 березня 2021 Відео, Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Віктору Медведчуку довелося відновлювати свій вплив на процеси в державі та шукати способи повернутись у публічну політику після Революції гідності.

Спершу непевно, перевіряючи суспільні настрої, але крок за кроком, телеканал за телеканалом – і йому вдалося відновитись в політиці та навіть завести політсилу у парламент.

Протягом цих семи років «Схеми» систематично відстежували ці процеси, значною мірою непублічні, показуючи як Петро Порошенко приймав Віктора Медведчука на Банковій і в себе вдома, як оточення кума Путіна отримувало сприятливі умови для ведення бізнесу в Україні та через підставних осіб скуповувало медіа. Саме «Схеми» розповіли, що родина Медведчука через низку офшорів має крупний нафтопереробний бізнес у Російській Федерації та отримала у розробку велике нафтове родовище.

Тепер «Схеми» у співпраці з колегами з OCCRP встановили: джерело безперебійного фінансування дісталось Медведчуку та його соратнику Тарасу Козаку одразу після Майдану, а угода була підписана у день початку силової анексії Криму. І цей бізнес у Росії, який приносить мільйони доларів прибутку, вони отримали майже за безцінь.

Більше –  у розслідуванні журналістів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі