Один з нічних клубів Львова відмовляється припиняти роботу у “червоній” зоні

28 жовтня 2021 Львів
Share Button
Фото: malevich-club.com
Робітники "Малевич" налаштовані працювати без змін з 28 по 31 жовтня.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міського голови Андрій Москаленко:

Об’їжджав ввечері «ковідні» лікарні і заїхав щойно по дорозі у нічний клуб «Малевич». Думаю гляну, як виконуються карантинні обмеження. Зайшов всередину. Кажуть, що сьогодні програми вже немає. Але з четверга до неділі – запрошуємо. Зателефонував до представників власника і почув довгий спіч. Що ви вчепились в ті нічні клуби. Працювали і будемо працювати.
З 30 жовтня Львівщина переходить до червоної зони, де заборонено працювати нічним клубам. Однак, власники “Малевича” не збираються скасовувати заплановані на ці вихідні заходи.
Андрій Москаленко з відповідною заявою звернувся до поліції, а ще запросив усіх власників подібних закладів на екскурсію до реанімаційного відділення:
Маю пропозицію до всіх власників нічних клубів, які не згодні з постановою і продовжують працювати – пропоную екскурсію в ковідну реанімацію однієї з лікарень. Тоді питань більше не буде. 
Юрист Юрій Черга, який співпрацює з нічним клубом, у коментарі “Ділу” повідомив, що не розуміє важливості таких обмежень:
Якщо в червоній зоні у вакцинованого персоналу є можливість працювати та надавати послуги вакцинованим гостям, то чому ні? Вчора стояв у черзі на вакцинацію, теж було велике скупчення людей. Чим це не схоже на той же Малевич?
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі