Окремого ковідного фонду не існувало, – Зеленський

22 лютого 2021 Політика
Share Button
Фото: Офіс Президента
Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні не існувало окремого Фонду з боротьби з COVID-19. В нього входили всі програми, гроші на які виділялися в порядку пріоритетності.

Про це він сказав журналістам у рамках форуму “Україна 30”. Про це інформують у “Сьогодні”.

За його словами, в Україні з приходом епідемії довелося обмежити велику кількість різних програм, у тому числі й соціальних. А на будівництво доріг пішли 3 млрд дол., отриманих від “Газпрому”.

Він зазначив, що на той момент всі міністерства, всі депутати були проти скорочення або закриття програм.

“Ми обмежили всі… Ми не знали, що буде в майбутньому. Але потім ми зрозуміли, що потрібно відкривати і по трішки відкривали всі програми. Відкриваючи, ми ставили пріоритети. Коли всі європейські країни втрачали робочі місця, ми порахували, що якщо закриємо програму “Велике будівництво”, ми втратимо близько 190 тис. робочих місць”, – сказав Зеленський.

За словами президента, у нашої країни на момент початку епідемії не було можливості, як у європейських країн, просто взяти і виділити гроші на підтримку різних сфер.

“Не існував окремий фонд – його не було… Ковідний фонд – це були всі програми, які ми об’єднували і поставили рамки “не можна брати звідти гроші”, – сказав президент і додав, що гроші звідти виділялися тільки на найпріорітетніше.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі