Окупанти готові платити по 20 тисяч доларів, щоб втекти з війни

01 липня 2022, 01:24
Share Button
Фото: умовне
Спецслужба перехопила розмову, де окупанти обговорюють, як можна втекти з війни.

Служба безпеки України перехопила розмову, де окупанти обговорюють, як можна втекти з війни. Серед варіантів — заплатити 20 тисяч доларів за “демобілізацію”. Про це повідомила СБУ.

Під час розмови батько, якого мобілізували у так званій “ДНР”, спілкується з сином. Він намагається вийти на людей, які хочуть його “демобілізувати”. Чоловік сказав, що для цього йому не шкода продати автомобіль.

У відповідь син його запевняє, що коштів за нього не вистачить. Бо вже за “демобілізацію” беруть по 20 тисяч доларів, а не по дві, як думав батько.

“Ну, коли гребли, то так, а зараз, коли люди тут сидять, – підняли вже (розмір хабаря – ред.). Коротше, демобілізація коштує 20 тисяч доларів”, — йдеться у повідомленні.

Співробітники СБУ припустили, що окупанти виставляють різні розцінки. У тих, хто хоче відкупитися на місці, просять по дві тисячі доларів, а вирватися з фронту коштуватиме вдесятеро дорожче. Служба безпеки нагадала окупантам, що за гарячою телефонною лінією 2402 можна здатися в полон безоплатно.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі