Окупанти на Донбасі вперше оголосили призов на “військову службу”

03 квітня 2021 Життя
Share Button
Ілюстративне фото
Угруповання ДНР і ЛНР оголосили «заклик» і збираються насильно мобілізувати до своїх лав по 200 молодих людей. На такий крок вони йдуть вперше за 7 років - раніше в формуваннях ЛДНР воювали тільки найманці і добровольці.

Про це повідомив журналіст, представник України в Тристоронній контактній групі Денис Казанський у своєму Телеграмі.

“Тепер з’явилися люди, яких насильно примушують служити в рядах незаконних парамілітарних угруповань. І навряд чи на такий непопулярний крок зважилися від хорошого життя. 7 років бойовики уникали примусової мобілізації, але тепер їх людські ресурси, мабуть, виснажені настільки, що доводиться йти на крайні заходи і затикати дірки в буквальному сенсі заручниками”, – написав Казанський.

Він також зазначив, що ОРДЛО стрімко втрачає населення (в основному якраз молоде). Тому воювати з часом стало просто нікому, і тепер доводиться насильно мобілізувати цивільних.

Відомо, що “призовна кампанія” триватиме з 1 квітня по 15 липня 2021 року. Окупанти планують завербувати людей, які не перебувають в запасі. Загалом до лав так званої народної міліції “ДНР” хочуть залучити 200 осіб з-поміж призовників на термін шість місяців.


Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі