Окупаційні війська взяли “оперативну паузу” — ISW

07 липня 2022, 07:56
Share Button
Фото: Getty Images
Водночас кремль продовжує готувати економіку росії до затяжної війни проти України.

Вперше за 133 дні повномасштабної збройної агресії росія не заявила про свої “успіхи” у війні проти України. Це підтверджує те, що російські війська значною мірою взяли “оперативну паузу”. Про це повідомив Інститут вивчення війни (ISW).

Там пояснили, що міноборони росії щодня заявляло про “територіальні досягнення” окупантів з початку війни, проте не робило цього після відходу українських військ з Лисичанська 3 липня.

Водночас російські війська все ще проводили невдалі наземні штурми по всіх напрямках 6 липня. Дослідники кажуть, що такі спроби узгоджуються з оперативною паузою, адже вона не вимагає повного припинення активних бойових дій.

“У цьому випадку це означає, що російські сили, ймовірно, обмежаться відносно невеликими наступальними діями, намагаючись створити умови для більш значних наступальних операцій і відновити бойову міць, необхідну для виконання цих більш амбітних завдань”, — говорять в ISW.

У ISW кажуть, що так кремль намагається мобілізувати російську економіку і промисловість на підтримку війни проти України, готуючись до затяжних бойових дій.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі