Опалювальний сезон у Львівській області має початися вчасно, – Кабмін

10 серпня 2020 Життя, Львів
Share Button
Ілюстративне фото
У понеділок, 10 серпня, уряд доручив органам влади не допустити зриву опалювального сезону в Новому Роздолі та Новояворівську (Львівська область) через проблемні теплоелектроцентралі (ТЕЦ).

Два роки поспіль опалювальний сезон був під загрозою зриву.

Зокрема, владі доручили вирішити проблему із заборгованістю. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Так, антикорупційним органам доручили звернутися до Вищого антикорупційного суду з пропозицією прискорити розгляд питань, пов’язаних з визначенням статусу Новороздільської та Новояворівської ТЕЦ.

Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами доручили вжити заходів щодо ефективного управління цими ТЕЦ.

Львівської облдержадміністрації спільно з владою вищезазначених міст доручили вирішити проблему із заборгованістю за спожите опалення.

Поліції доручили активізуватися в розслідуванні кримінальних процесів в справах цих ТЕЦ, на які у 2018 році наклали арешт.

Відзначимо, в Новому Роздолі та Новояворівську у 2018 році стався зрив опалювального сезону на теплоцентралях через розкрадання газу. Вони належали народним депутатам 8-го скликання братам Богдану і Ярославу Дубневичам. Після суд заарештував дві львівські ТЕЦ і передав у тимчасове управління ТОВ “Гарант Енерго М”.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі