ОПЗЖ готує імпічмент Зеленському

04 лютого 2021, 19:02 Політика
Share Button
Скріншот з відео
На своєму таємному з’їзді "Опозиційна платформа – За життя" вирішила ініціювати процедуру імпічменту президента Володимира Зеленського через санкції проти нардепа партії Тараса Козака та блокування "трьох провідних незалежних українських телевізійних каналів" – "112 Україна", NewsOne і ZIK.

“Засуджуємо антиконституційні та протиправні дії Президента України В.Зеленського, який своїм Указом №43/2021 від 02 лютого 2021 року ввів персональні санкції проти народного депутата України, члена Політичної ради партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Тараса Козака та заблокував роботу трьох провідних незалежних українських телевізійних каналів «112 Україна», NewsOne і ZIK. Вважаємо це нападом на демократію, свободу слова та спробою встановлення диктатури”, – повідомляють у пресслужбі партії.

На з’їзді постановили депутатській фракції ОПЗЖ у Верховній Раді розпочати процедуру відсторонення Зеленського з посади Президента України в порядку імпічменту.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО, яким запроваджуються санкції щодо нардепа від “Опозиційної платформи – За життя” Тараса Козака, а також 8 компаній.

Діло також писало: Україна проситиме YouTube заблокувати канали “112 Україна”, “ZIK” і “NewsOne”

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі