ОТГ Львівщини вимагають в Гончарука повернути гроші

13 листопада 2019 Економіка, Життя
Share Button
Фото: Офіційний сайт Славської ОТГ
Депутати Славської селищної ради прийняли на сесії звернення до прем’єр-міністра та голови ВРУ, в якому вимагають не скорочувати доходи органів місцевого самоврядування у Держбюджеті-2020.

А днями раніше за аналогічну вимогу проголосували депутати Дублянської та Глинянської  міських рад та депутати Ходорівської ОТГ.

Як розповів  ІП Діло консультант з комунікацій львівського Офісу реформ РВ АМУ Володимир Хрущак, в ОТГ ставлять до уряду близько десятка конкретних вимог. Зокрема, негайно перерахувати заблоковані кошти субвенції з державного бюджету до місцевих; встановити розмір освітньої субвенції на 2020 рік в обсязі 105 млрд грн, що врахує підвищення заробітної плати педагогічним працівникам; забезпечити оплату з держбюджету гарантованих державою пільг, зокрема, пільг на проїзд та послуги зв’язку та інші вимоги.

Нагадаємо, у період з 12 по 15 листопада у парламенті планують розглянути  проект Закону про Державний бюджет на 2020 рік. За словами В.Хрущака, цей проект зменшує доходи місцевого самоврядування всупереч тому, що протягом останніх років значно збільшені повноваження та сфери відповідальності громад.

Читайте також: Рада майже усунула облради від процесу об’єднання громад: реакція Львівщини

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі