Папа Римський у Великодній промові згадав про війну на сході України

04 квітня 2021 Життя, релігія
Share Button
Фото із відкритих джерел
Під час проповіді в базиліці Святого Петра у неділю, 4 квітня, Папа Римський назвав продовження воєн та гонку озброєнь "скандальним" у контексті пандемії, а також закликав міжнародну спільноту ділитися вакцинами з найбіднішими країнами.

Як повідомляє офіційний сайт Ватикану, Папа Франциск присвятив свою пасхальну промову, що передувала благословенням Urbi et Orbi (до міста Риму та до всього світу), найбільш вразливим, хворим на Covid-19, мігрантам, людям, по яким пандемія вдарила найбільше , а також населенню, яке постраждало від воєн у Сирії, Ємені, Лівії та Африці.

“Пандемія все ще триває; соціально-економічна криза є дуже серйозною, зокрема для найбідніших верств населення; незважаючи на це – і це скандально – збройні конфлікти не припиняються, а військові арсенали зміцнюються “, – зазначив він.

Під час промови Папа закликав звільнити в’язнів конфліктів в Україні та Нагірному Карабасі.

Щодо пандемії, то Папа, віддавши шану лікарям та медсестрам на передовій, нагадав, що “вакцини є важливим інструментом у цій боротьбі”.

“Тому в дусі інтернаціоналізму вакцин я закликаю все міжнародне співтовариство до спільних зобов’язань з метою подолання затримок у їх розподілі та сприяння їх поширенню, зокрема в найбідніших країнах” – заявив він.

У всьому світі, наголосив він, “пандемія, на жаль, різко збільшила кількість бідних і відчай тисяч людей”, та закликав державні органи влади запропонувати їм “допомогу, необхідну для достатнього існування”.

Нагадаємо, Папа Римський розглядає питання візиту в Україну.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі