Папа Римський заявив, що готовий поїхати до Москви на зустріч із російським патріархом

06 грудня 2021, 16:51 Життя
Share Button
Фото: з відкритих джерел
Папа Франциск сказав, що цього тижня у Римі очікується прибуття високопоставленого російського православного чиновника, який визначить час та місце зустрічі.

Папа Франциск заявив у понеділок, що готовий поїхати до Москви для наступного візиту до Патріарха Російської Православної Церкви Кирила, що стане першою поїздкою Папи до російської столиці, повідомляє Reuters.

Зустріч Франциска та Кирила на Кубі у 2016 році була першою зустріччю папи та лідера Російської православної церкви після великого розколу, який розділив християнство на східні та західні обряди у 1054 році.

Обидві сторони заявили про свою готовність працювати у напрямку єдності, але вони все ще далекі від богословських поглядів на питання, яку роль Папа відіграватиме у возз’єднаній Церкві.

“Я готовий поїхати до Москви для діалогу з братом”, – сказав Франциск репортерам у своєму літаку, що повертався з поїздки на Кіпр і Грецію.

Папа зазвичай їздить до країн на спільне запрошення від релігійної влади, а також від уряду, а це означає, що Франциску, швидше за все, буде потрібно запрошення від президента Володимира Путіна для відвідування Росії.

“Діло” також писало: Папа Франциск планує відвідати Україну наступного року

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі