Партія Порошенка вимагає від Зеленського “жити як Голобородько”

15 травня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
У політсилі вважають, що президенту варто з'їхати з державної резиденції у Конча-Заспі площею 4 тис. кв. м й передати її дітям.

Партія “Європейська Солідарність”, яку очолює народний депутат Петро Порошенко, вимагає від президента України Володимира Зеленського виїхати з державної резиденції площею 4 тисячі кв. м і почати жити як вигаданий персонаж серіалу “Слуга народу” Василь Голобородько. Дачу в Конча-Заспі в політсилі запропонували передати дітям, як і було обіцяно Зеленським ще під час передвиборчої кампанії у 2019 році.

Відповідна заява зʼявилася на офіційному сайті “Європейської Солідарності”.

“Треба мати великі проблеми із совістю, щоб будучи мільйонером і володарем цілої низки нерухомості в Україні та за кордоном, доїти державний бюджет для того, щоб забезпечити собі люксове проживання у державній резиденції”, — сказано в повідомленні ЕС.

Зокрема, заявили в політсилі, Зеленський володіє квартирою в Києві, яка нібито знаходиться на вул. Грушевського, 9, тобто у 20-хвилинній пішій доступності до будівлі Офісу президента.

“Не потрібен навіть велосипед – а тим паче кортежі, які щоденно перешкоджають киянам пересуватися по місту”, — стверджують у “Європейської Солідарності”.

Також у заяві сказано, що політсила підтримує намір РНБО зʼясувати хто і на яких підставах проживає у Конча-Заспі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі