Партія «За Майбутнє» висунула Ігоря Телішевського кандидатом на посаду голови Львівської ОТГ

20 вересня 2020 Львів, Політика
Share Button
Фото Ігор Телішевський
Сьогодні львівська команда «ЗА МАЙБУТНЄ» довірила мені високу честь кандидувати від нашої партії на посаду голови Львівської об’єднаної територіальної громади.

Про це повідомив Телішевський у Facebook.

«За п’ять років каденції у міській раді нам вдалось чимало. Ми вибороли право на безкоштовний проїзд для школярів у громадському транспорті міста. Коли наступила епідемія коронавірусу, я став ініціатором ухвали щодо підтримки наших місцевих підприємців. Разом з небайдужими львів’янами та колегами-депутатами ми відстоювали право львів’ян на комфорт та затишок, не допускаючи численні скандальні будівництва, які погоджувались з легкої руки міської влади, без врахування інтересів львів’ян» , – зазначив депутат.

«Для мене честь представляти нашу команду «ЗА МАЙБУТНЄ» у Львові та вести цих людей до перемоги на місцевих виборах 25 жовтня. Ми йдемо на вибори з чітким планом дій для покращення добробуту нашої громади. З нами в команді освітяни, медики, підприємці, ІТ-фахівці, голови ОСББ, пам’яткоохоронні активісти, діючі депутати Львівської міської ради, волонтери. За цих людей не соромно – знаю, що кожен з них достойний представляти громаду. Ми бачимо Львів у майбутньому, як чисте, комфортне, безпечне місто, з сильною економікою та якісною інфраструктурою» , – підкреслив Ігор Телішевський.

Шановні львів'яни, друзі!Сьогодні львівська команда «ЗА МАЙБУТНЄ» довірила мені високу честь кандидувати від нашої…

Gepostet von Телішевський Ігор am Sonntag, 20. September 2020

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі