Пашинському скоро можуть винести обвинувальний вирок – адвокат

02 березня 2021 Кримінал, Політика
Share Button
Сергій Пашинський. Фото: Українська правда
Судові слухання у провадженні про стрілянину народного депутата України восьмого скликання Сергія Пашинського незабаром закінчаться. Найближчим часом йому можуть винести обвинувальний вирок – чергове засідання заплановано на 9 березня.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку написала адвокатка Марина Паринова. Вона нагадала, що йдеться про дорожній конфлікт чотирирічної давності, в ході якого Пашинський у новорічну ніч вистрілив із бойового пістолета у беззбройного В’ячеслава Хімікуса.

“Хочу повідомити, що слухання провадження в суді добігає свого завершення. В ході судового розгляду були досліджені докази, надані стороною обвинувачення, досліджені результати слідчих експериментів, допитаний потерпілий. Вважаю, що зібраних доказів достатньо для швидкого винесення обвинувального вироку тому, хто стріляв”, – зазначила правозахисниця.

Засідання 9 березня відбудеться об 11:00 у Васильківському міському районному суді Київської області.

Нагадаємо, 31 грудня 2016 року в результаті конфлікту Пашинського і жителя Васильківського району Хімікуса останній був госпіталізований із серйозним вогнепальним пораненням.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі