Патрони, якими стріляли у Шефіра, продавалися 6 років тому у Львові

25 вересня 2021 Кримінал, Львів, Трафунки
Share Button
Фото із відкритих джерел
У нападі на помічника та близького друга президента України Сергія Шефіра зʼявився львівський “слід”.

Про це джерело, близьке до збройного бізнесу, повідомило головному редактору Цензор.НЕТ Юрію Бутусову, пише він на ФБ-сторінці.

“Це з партії патронів 7,62х39, ввезених в Україну з Угорщини, де кожна гільза була промаркована для визначення патрона як спортивного. Клеймо SM – це Sport Munition, вони надійшли в продаж років 6 тому в неіснуючому зараз магазині “Золотий фазан” у Львові. Ці патрони продавалися як цивільні спортивні, із застереженням, що для використання тільки на полігоні, а не на полюванні”, – розповіло джерело.

За його словами, в Україну завезли тільки одну таку партію.

“Самі по собі патрони – не спеціальні, а звичайні армійські з кулею ПС, виробництва НДР. Угорці їх купили, розпакували з армійської тари, промаркували кожен патрон, щоб назвати спортивними (ймовірно для обходу якогось свого внутрішнього правила обороту), після чого якийсь сноровистий комерсант зумів ввезти їх в Україну і сертифікувати до цивільного обороту. Це продавалося в магазині під дозвіл”, – додало джерело.

Бутусов зазначає, що кілер використовував патрони, які були в комерційному продажу, але вони виявилися дуже вже специфічними.

“Кількість їхніх власників не така значна, і під час обшуку будь-який такий патрон або використання такого патрона може тепер дати наводку на ймовірного кілера і його спільників. Цікавий слід”, – пише головний редактор Цензор.НЕТ.

Бутусов: Кілер, який стріляв у помічника Зеленського Шефіра, зробив це патронами придбаними у Львові, фото-2, Фото: Фейсбук Юрія Бутусова

Як писало Діло, на Київщині розстріляли авто першого помічника Президента Сергія Шефіра.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі