Пацієнтку, якій львівські військові хірурги провели унікальну операцію, виписали додому

05 травня 2020, 19:25 Здоров'я, Львів
Share Button
У Львові виписали пацієнтку, якій військові кардіохірурги успішно зробили унікальну операцію на серці.

“Галина Степанівна впевнено крокує коридором лікувального відділення і, усміхаючись, прощається з військовими кардіохірургами – людьми, які де-факто зберегли їй життя, – пише АрміяInform. – 17 квітня вже повідомляла про унікальну операцію на серці 65-річної пацієнтки”.

Нагадаємо, що приблизно місяць тому кардіохірург клініки серця і магістральних судин ВМКЦ Західного регіону Володимир Мороз уперше в Україні здійснив унікальну операцію. Суть полягала в тому, що для проведення протезування клапанів і пластичної хірургічної корекції серце було вилучене з людини і упродовж трьох годин у буквальному сенсі перебувало в руках наших військових хірургів.

Незважаючи на складність операції, військові лікарі успішно провели реабілітацію пацієнтки, і от тепер її було виписано зі шпиталю.

“Я щиро дякую всім військовим кардіохірургам, а особливо моєму лікареві Володимиру Морозу, – сказала Галина Степанівна. – Своїми золотими руками, майстерністю і професіоналізмом вони дали мені шанс на життя”.

Раніше ІП Діло повідомляв про те, що Львівські військові кардіохірурги першими в Україні провели унікальну операцію на серці.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі