Павелко висловився щодо ситуації зі львівським стадіоном “Україна”

16 липня 2021 Життя, Львів, Спорт
Share Button
Фото із відкритих джерел
Львівський стадіон "Україна" позбавили права приймати матчі рівня УПЛ, понизивши його з третьої категорії до другої. При цьому що на цьому стадіоні свої матчі планували провести одразу два клуби УПЛ - Рух та Львів. В ситуацію довелося втрутитися президенту УАФ Андрію Павелку.

Андрій Павелко заявив, що він вірить у те, що стадіон “Україна” вдасться врятувати. І він невдовзі знову прийматиме матчі найвищого рівня.

“Одним з головних моїх пріоритетів, як президента УАФ, є сприяння в розвитку футбольної інфраструктури по всій країні й, починаючи з 2015 року, для цього вже докладено дуже багато сил. Заради цієї мети йде консолідація зусиль УАФ, центральної та місцевої влади, бізнесу і меценатів в різних регіонах. Вірю, що так буде й у Львові! Що місцева влада отямиться і від емоцій перейде до конкретних дій з порятунку стадіону “Україна”, який перебуває у власності міськради. Шкода, що протягом багатьох років для цього не було зроблено нічого. Що ж, буде зроблено тепер – жодних сумнівів. І один з найбільших футбольних центрів нашої держави – Львів впише нові славні сторінки в літопис українського футболу”, – заявив Павелко.

Як писало Діло, у Львові на стадіоні “Україна” заборонили проводити матчі УПЛ.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі