Павло Зібров жорстко “розніс” Інтер за російський переклад реклами Винника

01 серпня 2021
Share Button
Український артист Павло Зібров розкритикував телеканал Інтер через рекламу концерту Олега Винника. Зібров обурився, що слова Винника перекладали на російську мову, хоча сам він говорив українською.

“Сьогодні моєму обуренню немає меж і не вистачає слів українською мовою. Перемикав телевізійні канали і випадково потрапив на рекламу концерту Олега Винника на каналі Інтер, який, до речі, із задоволенням буду дивитися, але… Повернемося до реклами, яка звучала з вуст Олега українською мовою і також рядок, що біжить, і його пряма мова теж українською, і раптом… за кадром голос диктора все це перекладає на російську мову. Здалося, що по мені вдарив струм обурення, і це перед 30-річчям Незалежності України”, – написав Зібров у Facebook.

Також він додав, що генеральний продюсер телеканалу “Інтер” Ганна Безлюдна не поважає закони України, оскільки з 16 липня 2021 року реклама повинна звучати виключно українською мовою.

“І мені цікаво запитати у генерального продюсера телеканалу Інтер пані Безлюдної, яка мені здається просто не поважає закони України. Скажіть, будь ласка, громадяни України не розуміють українську мову, або цей концерт транслюватиметься у Воронежі чи Ростові?”– додав артист.

Крім того, він закликав Нацраду України з питань телебачення і радіомовлення з проханням перевірити рекламні ролики.

“І звертаюся до Нацради з телебачення і радіомовлення України! Подивіться сьогоднішні ранкові реклами цього концерту. Ще раз хочу вам дати пораду, пані Безлюдна, – полюбіть нарешті Україну і нашу мову так, як люблю її я”, – підсумував Зібров.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі