Передача Україні важкого озброєння врятує партнерів від “російської військової машини”, – Подоляк

30 червня 2022, 10:01 Політика
Share Button
Михайло Подоляк
Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк зауважив, що передача Україні важкої зброї убезпечить країни-партнери.

Про це він написав у Твіттері.

“Підсумовуючи саміт НАТО… Даючи важку зброю Україні, наші партнери можуть абсолютно не боятися “російської військової машини”. За добре відомою традицією, будь-яка машина, зроблена в Росії, швидко ламається, глохне та перетворюється на брухт. Доведено ЗСУ”, – написав Подоляк.

28-30 червня у Мадриді тривав саміт НАТО. Швеція і Фінляндія отримали від НАТО статус запрошених кандидатів на вступ. А Росію було визнано країною, що становить пряму загрозу для Альянсу, передає Еспресо.

Водночас генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що допоможе модернізувати військове оснащення української армії в довгостроковій перспективі та тримає свої двері відчиненими, зокрема щодо членства України в Альянсі.

Під час саміту НАТО 29 червня в Мадриді відбулася акція NATO, stop russian genocide in Ukraine! Учасники звернулися до країн-членів Північноатлантичного альянсу з закликом допомогти звільнити окуповані території України, припинити геноцид українців Росією та надати Україні необхідну зброю.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі