Перевізника, який організував нелегальні рейси через кордон, суд не оштрафував

06 червня 2020 Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
Яворівський райсуд Львівщини повернув поліції адмінпротокол, складений на водія компанії East West Eurolines, який під час карантину нелегально перевозив людей через українсько-польський кордон.

Про це пише zaxid.net.

Попри те, що такі перевезення мали бути безкоштовними, водій брав з пасажирів по 50 злотих (340 грн за курсом НБУ) за проїзд 500 метрів через пункт пропуску «Корчова-Краківець». Через перевезення, організацією яких мала займатися Львівська ОДА, ще наприкінці квітня виник скандал. На водія одразу склали протокол за порушення правил карантину, окрім того поліція мала встановити організаторів цих перевезень. Але виявилось, що єдиний по цій ситуації переданий в суд протокол повернули назад у поліцію.

«Згідно з протоколом про адмінправопорушення, 26 квітня 2020 року на АЗС «ОККО» у селищі Краковець водій здійснював нерегулярні перевезенння пасажирів через державний кордон під час проведення в Україні карантинних заходів, не маючи при собі маршруту руху, погодженого з органами Нацполіії, та перебував без респіратора або захисної маски, чим порушив вимоги постанови Кабміну», – вказано у постанові суду.

Однак суддя Яворівського райсуду Наталія Швед погодилася із адвокатом водія, що цей протокол був складений із порушеннями, оскільки у ньому є кілька виправлень – переправлена дата складання і пункт постанови Кабміну, за яким кваліфіковано дії водія.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі