Першого заступника мера Кривого Рогу підозрюють у зловживанні владою та погрозі вбивством

19 грудня 2021, 06:28 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Підозрюваний, діючи в інтересах приватної компанії, порушив процедуру продажу комунального майна, чим завдав збитків на понад 9,7 млн грн.

Першого заступника мера Кривого Рогу Євгена Удода підозрюють також у погрозі вбивством. Про це повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.

“Оперативники управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області спільно зі слідчими поліції області викрили колишнього голову Дніпропетровської обласної ради у протиправній діяльності”, – йдеться у повідомленні.

Питання продажу майна жодного разу не виносилось на розгляд профільної комісії Дніпропетровської обласної ради, а також не було дотримано процедуру опублікування інформації про продаж майна у засобах масової інформації.

Відповідно приватна компанія отримала необґрунтоване право на придбання майна, а також знижку при його купівлі.

Окремо поліцейські встановили факт погрози вбивством одному з працівників. Працюючи першим заступником голови однієї з міськрад, він залякував та примушував начальника управління до підписання свідомо неправдивих актів виконаних робіт приватною компанією.

Ексголові Дніпропетровської облради повідомили про підозру за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України. 17 грудня суд обрав йому запобіжний захід – заставу 1 мільйон 135 тисяч гривень.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі