«Перукарню, де напали на журналістів, можуть закрити» – юрист

14 травня 2020 Життя, Львів
Share Button
Фото: ІП Діло
Телеканал, на знімальну групу яких вчинили напад, подав звернення до поліції та мерії Львова.

«Ми вчора, 13 травня, знімали сюжет про те, чи дотримують салони краси епідеміологічних правил, бо їм дозволили працювати. Ми зайшли в кілька салонів, де нас радо зустріли, усе показали. Це і для них безкоштовна реклама. Салони вибирали рандомно. Аж поки ми не зайшли в салон «Гламур» на вул.Соборна, 5. Там власниця нас почала виганяти, закривати рукою камеру. І один з перукарів, такий високий дядько, почав оператора обзивати і сильно штовхнув на мене. Ми викликали поліцію, правоохоронці дали взяли усні свідчення.» – розповіла «Ділу» Ксенія Павлишин, журналістка ТК Перший Західний.

Агресивний перукар

Ярослав Жукровський, юрист та телеведучий:

«Було вчинено перешкоджання законній професійній журналістській діяльності, про що було надано повідомлення правоохоронним органам, чекаємо відкриття кримінального провадження. Якщо їм щось затуманить голову – ми звернемось до слідчого судді з вимогою зобов’язати розпочати провадження. Більше того, телеканал підготував звернення до спеціальної комісії Львівської міськради, просимо комісію провести перевірку, врахувати зафіксовані на відео факти порушень здійснення діяльності в умовах карантину та тимчасово зупинити діяльність відповідної перукарні».

У самому салоні краси «Гламур» нам не прокоментували дану ситуацію, мовляв, власниці немає, номер телефону не дамо.

Якщо вину працівників перукарні буде доведено, то їм загрожує штраф у розмірі 50-ти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або виправні роботи на строк до 6-ти місяців, або ж позбавлення волі терміном до 2 років.

Нагадаємо, 13 травня було здійснено напад на знімальну групу телеканалу Перший Західний.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі