Під час чистки річки на Волині втопили два екскаватори. Відео

11 липня 2021 Трафунки
Share Button
Фото: Ковель media
Під час роботи з очищення річки Турії, навпроти Транскордонного центру діалогу культур і стадіону «Локомотив», «пішли» під воду два екскаватори.

Тендер на капітальний ремонт русла річки Турія в районі вулиці Сагайдачного у Ковелі відбувся у жовтні 2020 року з очікуваною вартістю 610 000 гривень. Змагалися два суб’єкти господарювання. Приватне підприємство «МП Сантехмонтаж» (м. Нововолинськ) запропонувало виконати роботи за 449 980 грн, а ТОВ «Волиньбудтех» (м. Ковель) – за 450 000 грн. Отож, з різницею у 20 гривень перемогла нововолинська фірма, пише Ковель media.

Виконуючий обов’язки начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради Сергій Дудка підписав 20 жовтня договір підряду з директором ПП «МП Сантехмонтаж» Анатолієм Коптюком, а 16 грудня між ними було підписано додаткову угоду про те, що договір діє до 31 грудня 2021 року, а в частині розрахунків – до повного виконання зобов’язань за цим договором.

До речі, як зазначає сайт аналітики відкритих даних Clarity Project, управління КП та ЖКГ виконкому Ковельської міської ради підписало з ПП «МП Сантехмонтаж» 7 договорів на загальну суму 73 млн 669 тис. 417.00 грн.

Ще у лютому чиновники мерії заявляли, «як тільки дозволять погодні умови, роботи розпочнуться». І ось вони розпочалися, причому з інциденту – робітники втопили техніку. Як подібне могло статися?

Проєктом передбачалося очищення річки спеціальним екскаватором – драглайном, який має ковш, що кріпиться до стріли і закидається на не один десяток метрів. Сам же драглайн розташований на березі. Однак такої техніки тут чомусь немає.

Учора пізно ввечері можна було бачити, що у воді знаходяться два екскаватори. Роботи тривали й після 23-ої години.

Сьогодні вранці утопленим залишається ще один екскаватор.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі