Під час обшуків у Киви знайшли купу золота й картину, на якій він в образі Муссоліні

02 грудня 2021, 06:30 Життя
Share Button
Фото Світлани Крюкової
Нічого із цього немає в декларації народного депутата. 

Джерела журналістів Bihus Info серед правоохоронців розповіли, що виявили в будинку Киви під час нещодавніх обшуків.

У народного депутата від партії “Опозиційна платформа – За життя” знайшли майже десяток злитків золота на суму понад 1 мільйон гривень. У будинку Киви також виявили готівкою понад 1,1 мільйон гривень і понад 500 тисяч доларів, а також більше 300 тисяч гривень в автомобілі. 

Одна з віднайдених картин під час обшуків, на якій Медведчук, Рабінович та Кива зображені в образі головних героїв радянського фільму “Кавказька полонянка”

Журналістам-розслідувачам вдалося також побачити дві картини, які раніше продавала на своїй Фейсбук-cторінці керівниця проросійського видання “Страна.юа” Світлана Крюкова. На одній із картин Кива зображений в образі італійського фашистського диктатора Беніто Муссоліні. На іншій – Кива разом зі своїми однопартійцями Віктором Медведчуком та Вадимом Рабіновичем зображені в образі головних персонажів радянського фільму “Кавказька полонянка”.

Оновлено: згодом у Bihus.info вибачилися за матеріал про обшуки у Киви. Інформацію про знахідки у будинку назвали неперевіреною. Спростування інформації зранку 2 грудня опублікував автор проєкту Денис Бігус.

За його словами, журналісти отримали фото та матеріалами з нібито обшуку будинку Киви від джерела у правоохоронних органах. Але виявилося, що у наборі фотографій були знімки з іншої справи.

“Вперше за 8 років в редакції помилка такого масштабу”, — зазначив Бігус. Він додав, що журналісти старанно працюють, щоб таких помилок не було. “Сподіваюся, що наступної [помилки] не буде взагалі”, — додав він.

Журналісти просять вибачення в аудиторії та ЗМІ за трансляцію неперевіреної інформації. Відео про результати обшуків та текстовий матеріал на сайті видалили.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі