Під час пожежі у львівській багатоповерхівці постраждали двоє людей

11 травня 2021 Львів
Share Button
Фото ДСНС
Двоє людей постраждали під час пожежі у багатоповерхівці на вул. Виговського у Львові. 112 жителів були врятовані із застосуванням рятувальних пристроїв, евакуйовано 45 людей.

Як повідомляє прес-служба ДСНС у вівторок вранці, 10 травня о 20:49 у м. Львів в квартирі на 2 поверсі і другій евакуаційній сходовій клітці з 2-го до десятого поверху (захаращеного приватними речами) десятиповерхового житлового будинку виникла пожежа.

“В результаті пожежі постраждали 2 людини (подружня пара 1936 і 1938 р.н.), які відчули погіршення самопочуття і з ознаками отруєння продуктами горіння в стані середнього ступеня тяжкості були госпіталізовані до лікарні”, – сказано в повідомленні.

Рятувальники зазначили, що гасіння пожежі та евакуація людей ускладнювалися дуже щільним задимленням.

“Підрозділами ДСНС за допомогою рятувальних пристроїв “маска Капюшон”, висувних і автодрабин врятовано 112 людей (з них 15 дітей), евакуйовані 45 людей. У результаті пожежі вогнем знищено речі домашнього вжитку в квартирі на площі 70 м кв, старі речі побутового вжитку на сходовій клітці на площі 160 м кв та пошкоджено покрівлю горища на площі 10 м кв.”, – додали у відомстві.

До гасіння залучалось 50 людей та 11 одиниць техніки ДСНС.

Як писало Діло, у Львові сталася пожежа у багатоповерхівці.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі