Підкуп виборців та псування агітматеріалів: які порушення фіксують перед виборами

20 вересня 2020 Кримінал, Політика
Share Button
Фото: ілюстративне
Протягом доби 19 вересня до поліції надійшло 57 заяв та повідомлень, пов'язаних з виборчим процесом. Від початку передвиборчої кампанії вже зафіксували 438 заяв та відкрили 43 кримінальних провадження. Найбільше порушень стосуються ведення агітації та підкупу виборців.

Про це повідомили у МВС.

Найбільше повідомлень зафіксовано у Закарпатській та Київській – 10, 7 – у Волинській, 6 – в Одеській, 5 – у Дніпропетровській, 4 – у Донецькій, 3 – у м. Києві, по 2 – у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській, по 1 – у Кіровоградській, Луганській, Львівській, Рівненській, Сумській та Харківській областях.

З початку виборчого процесу територіальні органи Нацполіції зареєстрували 438 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом.

Усього до ЄРДР внесено відомості щодо 43 кримінальних правопорушень: 25 – пов’язані з порушенням виборчого законодавства, 18 – пов’язані з виборчим процесом.

Усього органами поліції складено 6 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом.

Станом на 20 вересня до поліції вже надійшло понад 400 заяв щодо виборчого процесу. Зокрема, 123 повідомлення стосуються порушення порядку ведення агітації, 49 – підкупу виборців,  близько 60 – правил розміщення та псування агітматеріалів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі