Пік туристичного сезону у Львові: Як відпочивають гості міста у червні

29 червня 2021, 15:15 Львів
Share Button
24 - 28 червня у центрі Львова триває Leopolis (Alfa) Jazz Festival 2021. У зв'язку з фестивалем усі працівники сфери послуг та торгівлі сподівалися на наплив туристів та хороший прибуток. Зокрема, театри, книгарні, музеї та ресторани.

Чи справдились їх очікування дізнавались журналісти “Діла”.

У книгарні на вулиці Коперника 3, поблизу сцени фестивалю у дворі Палацу Потоцьких, кілька покупців. Час від часу заходять нові.  Майже усі виходять із магазину з книжками, адже вони тут дуже дешеві. Ще із вулиці увагу перехожих привертає вітрина із книгами по акції. Деякі з них можна придбати за символічну ціну від 5-10 гривень.

“На вихідних людей стало трохи більше, але нічого серйозного не купують, лише книжки по акції”, – каже продавчиня.

Відвідувачів у музеях також побільшало. Працівники музеїв кажуть, що відвідуваність нарешті відновилась як у докарантинні часи.

“Масового напливу людей немає, але туризм повернувся до життя. Коли на площі Ринок є якісь заходи, то заходять трішки частіше”, – каже фармацевтка, що продає ліки та квитки у Аптеці-музеї “Під чорним орлом”.

Більшість відвідувачів місцеві – жителі Львова та області, кажуть музейники.

“У кінці травня на екскурсії приходило багато дітей. Приїжджих майже нема. У червні людей було ще більше. А станом на кінець місяця  можемо сказати, що все відновилось”, – розповіла працівниця іншого музею у центрі Львова п. Галина.

Ресторани та їх літні майданчики переповнені. Як би не очікували нових туристів у книгарнях та музеях, загальна аудиторія, що відвідує такі заклади культури, майже не збільшилась.

 

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі