
Чи справдились їх очікування дізнавались журналісти “Діла”.
У книгарні на вулиці Коперника 3, поблизу сцени фестивалю у дворі Палацу Потоцьких, кілька покупців. Час від часу заходять нові. Майже усі виходять із магазину з книжками, адже вони тут дуже дешеві. Ще із вулиці увагу перехожих привертає вітрина із книгами по акції. Деякі з них можна придбати за символічну ціну від 5-10 гривень.
“На вихідних людей стало трохи більше, але нічого серйозного не купують, лише книжки по акції”, – каже продавчиня.
Відвідувачів у музеях також побільшало. Працівники музеїв кажуть, що відвідуваність нарешті відновилась як у докарантинні часи.
“Масового напливу людей немає, але туризм повернувся до життя. Коли на площі Ринок є якісь заходи, то заходять трішки частіше”, – каже фармацевтка, що продає ліки та квитки у Аптеці-музеї “Під чорним орлом”.
Більшість відвідувачів місцеві – жителі Львова та області, кажуть музейники.
“У кінці травня на екскурсії приходило багато дітей. Приїжджих майже нема. У червні людей було ще більше. А станом на кінець місяця можемо сказати, що все відновилось”, – розповіла працівниця іншого музею у центрі Львова п. Галина.
Ресторани та їх літні майданчики переповнені. Як би не очікували нових туристів у книгарнях та музеях, загальна аудиторія, що відвідує такі заклади культури, майже не збільшилась.
Коментарі