Після карантину зі Львова до Італії літатимуть одразу декілька лоукостерів

06 квітня 2020 Львів
Share Button
Фото: Юра Танчин
Мова йде про SkyUp, Ryanair та, можливо, WizzAir.

Напередодні, авіакомпанія SkyUp Airlines мала відкрити три рейси зі Львова до міст Італії: 29 березня – у Рим, а 30 березня – у Мілан (Бергамо) та Неаполь.

«Таким чином авіакомпанія мала зайняти місце італійського авіаперевізника Ernest, який збанкрутував і оголосив про припинення виконання рейсів з початку січня. Український лоукостер вже через декілька днів заспокоїв чисельну діаспору та заробітчан у Італії, оголосивши про те, що не залишить їх без авіасполучення, – повідомив спотер та знавець авіації Юра Танчин у Facebook.

З того часу відбулися зміни. Україна, як і чимало країн Європи, зокрема й Італія, змушена була повністю припинити регулярне пасажирське авіасполучення через коронавірус. Італія та Україна, як і усі держави світу, ще борються зі страшною пандемією, а авіакомпанії вже продумують плани відновлення роботи.

Вчора, 5 квітня, з’явилась інформація, що на рейси в Італію зі Львова отримав дозвіл також Ryanair. До того йшлося про бажання їх виконувати з боку WizzAir. Традиційно цікавий цей напрямок і для МАУ.

Тож, авіакомпанія Ryanaiмає намір літати з Києва, Львова, Одеси та Харкова в Рим, Мілан, Болонью та Катанію.

«Ірландський лоукостер Ryanair подав заявку на виконання 28 щотижневих рейсів між Італією та Україною! Про це йдеться в офіційному повідомлені управління цивільної авіації Італії (ENAC) від 3 березня. Італійський регулятор зазначає, що це тимчасове присвоєння прав на виконання рейсів до 13 липня, проте, у зв’язку з пандемією коронавірусу термін виконання ймовірно можуть продовжити або взагалі зробити рейси постійними. Зауважимо, що Раянейр стала єдиною авіакомпанією, яка подала заявку на виконання цих рейсів», – йдеться у повідомленні.

То ж з відновленням авіасполучення між нашими країнами матимемо конкуренцію, яка буде лише на користь споживачу.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі