Після смертей двох пацієнтів у Жовкві звільняють керівництво РДА і медзакладу

29 листопада 2020 Львів
Share Button
Ілюстративне фото
Про це повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

“Ініціюю подання про звільнення голови Жовківської РДА, а перед Жовківською районною радою ініціюю звільнення головного лікаря медичного закладу. Також департаментом охорони здоров’я ЛОДА розпочато службову перевірку щодо дій медичних працівників Жовківської ЦРЛ”, – написав Максим Козицький у Фейсбуці.

27 вересня внаслідок несправності в м. Жовква та в Жовківській ЦРЛ з 17.50 до 19.10 год. було відсутнє електропостачання. Під час даного відключення електроенергії в реанімаційному відділенні померли дві людини, які були підключені до апаратів ШВЛ та мали захворювання на Соvid-19, двосторонню пневмонію. Попередня причина смерті людей – дихальна недостатність, внаслідок двобічної пневмонії.

В лікарні наявні два електричних генератори, які можна застосовувати при аварійних відключеннях світла.

Один електрогенератор під’єднаний до електромережі в пологовому відділенні. А другий електрогенератор на момент приїзду слідчо-оперативної групи та зі слів самих працівників медичного закладу чомусь знаходився в гаражному приміщенні на території лікарні і не був підключений до електромережі. При відібранні первинних показів слідчо-оперативною групою керівництво медзакладу пояснило, що генератор не задіяно до реанімаційного відділення, оскільки в ньому не було потреби. А в самому Жовківському РЕМ, коли зникло світло, медзаклад нібито запевнили, що електроенергії не буде впродовж 20 хв.

Зазначимо, голова Жовківської райдержадміністрації – Черніховський Роман Іванович. Призначений був у грудні 2019.

Також йдеться про звільнення директора Жовківської центральної районної лікарні Шевціва Ігора Євгеновича.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі