Подружжя львів’ян візьме участь у автоперегонах у Монте-Карло

27 листопада 2021 Львів, Світ
Share Button
Фото tsn
Україна вперше за 110 років візьме участь у перегонах у Монте-Карло - це престижні автоперегони для антикварних спортивних та звичайних авто.

Львів’яни – фотограф Євген та його дружина Світлана – поїдуть на горбатому “Запорожці” 1967 року випуску. Як антикварного “Запорожця” готують до перегонів завдовжки в тисячу кілометрів, йдеться в сюжеті tsn.ua

Автомобіль ще ремонтують. Бо простояв він вісім років. Машині більше ніж півсторіччя. 30 кінських сил, вага – 650 кілограмів. Авто має бути автентичним, такі правила для учасників перегонів. Дозволяють переробляти тільки ті запчастини, що поліпшать безпеку.

Свого часу цей “запорожець” Євген подарував дружині. Каже, й гадки не мав, що Світлана захоче на ньому взяти участь у гонитві в Монте-Карло. Та ще й бути пілотесою.

До ралі подружжя готуватиметься – в українських Карпатах.

У перший день ралі треба проїхати 560 кілометрів горами та серпантином. У другий день – 400 кілометрів, але гонитва ще складніша, бо нічна.

Престижна гонитва у Монте-Карло організована автомобільним клубом Монако більше століття тому. У ралі беруть участь спорт-кари та ретро-машини. На ці перегони допускали лиш авто до 1956 року випуску. Горбатий “запорожець” молодший, але на честь 60-річчя його випуску – організатори зробили виняток.

Україну на перегонах представлятимуть не тільки львів’яни, а ще чотири екіпажі з Києва, Тернополя та Запоріжжя.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі