Politico повідомило про проблеми з постачанням Україні далекобійних РСЗВ із США

19 травня 2022, 08:30 Політика
Share Button
Фото: Politico
За даними трьох джерел Politico, в адміністрації президента США Джо Байдена опираються виділенню Україні далекобійних реактивних систем залпового вогню.

Водночас джерело видання з Білого дому стверджує, що “йдуть активні обговорення”, а США прагнуть витратити кошти на найбільш ефективну зброю.

У виданні стверджують, що Київ просить США про такі ракетні системи протягом кількох місяців. За даними журналістів, українська влада вважає, що далекобійні РСЗВ матимуть вирішальне значення для артилерійських дуелей на Донбасі.

Джерела Politico кажуть, що стурбованість українців зростає, а в Білому домі побоюються можливих ударів із таких РСЗВ по території Росії, що нібито “могло б затягнути конфлікт”.

Водночас представник Білого дому на умовах анонімності сказав журналістам, що адміністрація Байдена “має ухвалити рішення, які системи озброєнь забезпечать найбільшу віддачу від вкладених грошей”.

За його словами, кілька тижнів тому Білий дім вирішив, що “було б більш ефективно відправити 90 гаубиць M777”, тому що на виділені гроші цієї зброї та боєприпасів можна поставити набагато більше, ніж РСЗВ.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі