Поліція Норвегії розглядає як теракт вбивство з лука 5 людей

15 жовтня 2021 Світ
Share Button
Фото поліції
Озброєний луком чоловік скоїв напад на людей в середу, 13 жовтня. Він учинив стрілянину з лука в кількох місцях, зокрема в одному з супермаркетів міста Конгсберг.

Норвезька поліція розглядає вбивство п’ятьох людей, яке скоїв озброєний луком чоловік у місті Конгсберг, як терористичний акт. Про це повідомляє DW.

Розслідування інциденту триває, чоловік раніше уже перебував у полі зору поліції. Вони припускають, що підозрюваний в нападі особливо радикалізувався після того, яке нещодавно прийняв іслам.

Наразі 37-річного громадянина Данії підозрюють у нападі на багатьох людей з використанням кількох різновидів зброї, в тому числі лука та стріл. Поліція з’ясовує, чи міг напад спровокувати інших жителів країни вдатися до подібних актів насильства. Поки що жодних вказівок на це немає, – зазначили в поліції.

За даними норвезької поліції, внаслідок нападу загинули чотири жінки і один чоловік. Ще двоє зазнали поранень, в тому числі і поліцейський, який у цей момент був у супермаркеті.

Для того щоб затримати чоловіка, поліція оточила кілька районів, направила гелікоптер і команду саперів. Нападника затримали через більш ніж пів години й доправили до відділку в сусідньому місті Драммен. За даними поліції, під час нападу він діяв сам.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі