Поліція оголосила підозру організатору акції протесту під ОП

23 березня 2021 Кримінал
Share Button
Фото Сергія Філімонова
Поліція оголосила про підозру одному із організаторів акції біля Офісу президента, яка відбулася 20 березня, лідеру руху "Гонор" Сергію Філімонову.

“23 березня слідчі столичної поліції за погодження із процесуальними керівниками (прокурорами) оголосили про підозру одному із організаторів акції біля Офісу президента… 20 березня”, – повідомили у пресслужбі МВС.

Підозру оголосили лідеру руху “Гонор” Сергію Філімонову. Про це сам Філімонов повідомив у вівторок, 23 березня у Фейсбуці.

Він заявив, що правоохоронці вручили підозру, відмовившись дочекатись адвоката.

«Філімонов С.Ф., 20.03.2021, приблизно о 20 год. 00 хв., йдучи попереду групи невстановлених осіб та підходячи до будівлі Офісу президента… надавав голосом та жестами вказівки іншим особам, керував їхніми діями, а також запалив піротехнічний засіб, що останніми було сприйнято як сигнал до початку активних хуліганських дій», – йдеться в тексті підозри.

Лідеру “Гонору” інкримінують ст. 296 ч. 4 (хуліганство із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, що карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років).

Нагадаємо, увечері 20 березня на вулиці Банковій під час акції на підтримку засудженого екслідера одеського “Правого сектора” Сергія Стерненка мітингувальники розбили вікна Офісу президента, розписали стіни фарбою і закидали будівлю димовими шашками.

Перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко вважає, що «деякі політичні партії» повинні визнати свою відповідальність і вибачитися за події під час акції протесту

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі