Поліція зафіксувала масові порушення у “день тиші” напередодні виборів

24 жовтня 2020 Кримінал
Share Button
Фото Нацполіція
У "день тиші" напередодні місцевих виборів, 25 жовтня, коли заборонена будь-яка агітація, поліція вже склала 54 протоколи за порушення. Загалом зафіксовано 181 порушення, пов’язане з незаконною агітацією.

Про це інформує Нацполіція.

Поліція зазначає, що здебільшого незаконна агітація була присутня на білбордах – 96 виявлених випадків, 44 – роздача відповідної продукції, 16 – на будівлях, 12 – заклики голосувати за партію або кандидата.

П’ять випадків агітації виявили у ЗМІ та розміщеної на автомобілях, дві агітації без ознак належності до політичної сили та одну зафіксували в громадському транспорті.

Наразі комунальники демонтовують агітаційні матеріали.

Найбільше порушували у таких областях: Рівненській – 39 разів, у Харківській – 22, у Київський та Львівській – по 13, у Дніпропетровській – 12, у Донецькій та Черкаській – по 10, у місті Києві та Тернопільській області – по 8, у Волинській та Чернівецькій – по 7, в Одеській та Чернігівській – по 5, у Миколаївській та Кіровоградській – по 4, у Вінницькій, Житомирській та Херсонській – по 3, у Сумській – 2, у Донецькій, Запорізькій та Луганській – по 1.

Поліція закликала всіх громадян дотримуватися виборчого законодавства та не порушувати вимог “дня тиші”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі