Поліція затримала хабарників з “Укртрансбезпеки”

06 червня 2020 Кримінал
Share Button
Фото ГУНП у Вінницькій області
У ході обшуку авто затриманих було виявлено банкноти різних номіналів в українській гривні, румунських леях, російських рублях, євро та доларах на загальну суму близько 70 тисяч гривень.

Вінницькі правоохоронці викрили двох посадовців Державної служби з безпеки на транспорті («Укртрансбезпека»), які систематично вимагали хабарі від перевізників.


Як повідомляє Відділ комунікації поліції Вінницької області, працівників Управління «Укртрансбезпеки» у Вінницькій області затримано 5 червня.

За словами начальника Головного управління Нацполіції у Вінницькій області Івана Іщенка, посадовців затримали у Київській області, де вони перебували у відрядженні, під час отримання чергової грошової вигоди від одного з перевізників.

Слідством попередньо встановлено, що група службових осіб Управління «Укртансбезпеки» у Вінницькі області, діючи за попередньою змовою, систематично вимагала та одержувала від перевізників, у тому числі іноземців, неправомірну вигоду за створення умов безперешкодного проїзду дорожніх пунктів, попри можливі порушення щодо ваги вантажу, кількості годин безперервного перебування за кермом транспортних засобів тощо.

Правоохоронці зафіксували ряд епізодів отримання неправомірної вигоди у такий спосіб еквівалентної від 500 до 2 тисяч гривень за кожен

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі